Logitech Ultimate Ears WONDERBOOM 3 Wireless Bluetooth Speaker - Fekete
Termékkód: 984-001829
A Logitech WONDERBOOM 3 360 fokos hangzást, 14 órás lejátszási időt, 40 méteres Bluetooth-hatótávolságot, egyszerű párosítást, újrahasznosított anyagokból készült, IP67 védettséget és még sok mást kínál
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| A csomag tartalma | ULTIMATE EARS WONDERBOOM 3 Bungee (a termékhez csatolva) USB-kábel Gyors üzembe helyezési útmutató (a doboz belsejében nyomtatva) |
| Bluetooth hatótávolság | A zenelejátszás mobil hatótávolsága akár 131 láb (40 m) is lehet |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Hangerő szabályzó | Van |
| Hangrendszer típus | Hordozható hangszóró |
| Hangsugárzó átmérő | Két 40 mm-es aktív meghajtó és két 46,1 x 65,2 mm passzív radiátor |
| Méret | Magasság: 104 mm Szélesség: 95,3 mm |
| Súly | 420 g |
| Szín | Fekete |
| Üzemidő | 14 órás akkumulátor-üzemidő a micro-USB-töltések között. A tényleges akkumulátor-üzemidő a használattól, a beállításoktól és a környezeti feltételektől függően változhat. |




24 hónap garancia








