Samsung Odyssey G6 LS27DG602SUXEN
Termékkód: LS27DG602SUXEN
27 hüvelykes, 2560x1440 WQHD, 360Hz, AMD FreeSync Premium Pro, QD-OLED, HDR10+ Gaming, Dönthető, Forgatható, Magasság állítás, Pivot, USB Hub
Ez a termék raktáron van, azonnal átvehető Csengery u. 84. szám alatti üzletünkben
Termék leírás
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178 °/ 178 ° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-A | 2 db |
| Csatlakozó - USB B | 1 db |
| Felbontás típus | 2560 x 1440 (WQHD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Háttérvilágítás | OLED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | HDR10+ |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 360Hz |
| Készülékház szín | Ezüst |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 27" |
| Kontrasztarány | 1,000,000:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m² |
| Méret | Méret talppal: 611.7 x 554.2 x 263.5 mm Csomag mérete: 684 x 200 x 464 mm |
| Panel típusa | QD-OLED |
| Pixelméret | 0.229 mm |
| Pixelsűrűség | 110 ppi |
| Súly | Súly talppal:6.9 kg Csomag súlya: 9.5 kg |
| Színmélység | 10 bit |
| Színtér megjelenítés | DCI-P3 |
| Színtérlefedettség | DCI-P3 99% |