Samsung LS22F350FHRXEN
Termékkód: LS22F350FHRXEN
21.5 hüvelykes, 1920 x 1080 FullHD, 60Hz, TN, Dönthető, VGA, HDMI
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Állvány | Dönthető |
| Betekintési szög | 170 °/ 160 ° |
| Csatlakozó - D-Sub/VGA | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 1db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Hangszóró | Nincs |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 21.5" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 200 cd/m² |
| Méret | 508.6 x 395.4 x 206.5 mm |
| Panel típusa | TN |
| Pixelméret | 0.248 mm |
| Pixelsűrűség | 102 ppi |
| Súly | 2.8 kg |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtérlefedettség | 72% NTSC |
| Tartozékok, kábelek | Tápkábel, VGA kábel |
| Válaszidő | 5 ms |
| VESA rögzítés | 75x75 |




24 hónap garancia








