XP-PEN Magic Drawing Pad
Termékkód: 9494G_EU
12,2", IPS, 3:2, 2160x1440, 2540 LPI, PS 16384, Android 12, 8GB, 256GB, BT
Ez a termék raktáron van, azonnal átvehető Csengery u. 84. szám alatti üzletünkben
Termék leírás
Specifikációk
| Kijelző felbontás | 2160 x 1440 |
| Kijelző méret | 12" |
| Kontrasztarány | 1200:1 |
| Maximum fényerő | 360 nit |
| Méret (tábla) | 279 x 192 x 6.9 mm |
| Nyomásérzékenységi szint | 16384 |
| Súly | 599 g |
| Szín megjelenítés | 16.77 million colors, 77% NTSC, 109% sRGB, 82% Adobe RGB |
| Toll dőlésérzékenység | Van |
| Üzemidő (akkumulátor) | 8000mAh |




24 hónap garancia








