Acer Aspire 3 A315-24P-R8PJ - Ezüst
Termékkód: NX.KDEEU.00K
15.6", 1920 x 1080 FullHD, 512GB SSD, 8GB DDR5, AMD® Ryzen™ 5 7520U, AMD® Radeon™ 610M, NoOS
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Rendkívüli teljesítmény
Engedje szabadjára a valódi teljesítményt az AMD Ryzen 7000 sorozatú processzorokkal. Élvezze a hihetetlen sebességet, a hosszabb akkumulátor-üzemidőt és a megbízható teljesítményt munkához, játékhoz vagy kreatív tevékenységekhez.
Magával ragadó vizuális élmények
Merüljön el a magával ragadó multimédiás és játékélményben az AMD Radeon™ grafikus kártya segítségével. A legújabb filmektől kezdve az új játékvilágok felfedezésén át mindenhol élvezheti a rendkívüli részletgazdagságot, amely életre kelti a szórakozást.
SpeedBoost
Az LPDDR5 a legújabb, alacsony energiafogyasztású RAM laptopokhoz, amely nagyobb sebességet, magasabb sávszélességet és alacsonyabb energiafogyasztást kínál, mint az LPDDR4x. Ideális játékokhoz, videószerkesztéshez és tartalomkészítéshez.
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Akkumulátor teljesítmény | 40 Wh 3 cellás Lítium-ion (Li-Ion) |
| Billentyűzet kialakítás | Numerikus |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozó - Audio | 3.5mm Combo Audio Jack |
| Csatlakozó - HDMI | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 db |
| Grafikus vezérlő | AMD Radeon |
| Grafikus vezérlő típusa | AMD Radeon™ Graphics |
| Hálózat - Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Háttértár | 512GB SSD |
| Kamera | Van. |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző felbontás | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Kijelző méret | 15.6" |
| Lokalizáció | Magyar |
| Memória méret | 8GB |
| Méretek | 18,90 x 362,9 x 237,5 mm |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Processzor család | AMD Ryzen 5 |
| Processzor típusa | AMD Ryzen 5 7520U 2,80 GHz |
| Súly | 1,78 kg |
| Szín | Ezüst |




36 hónap garancia








