Acer Swift Go Ultrabook - SFG14-71-58MW OLED
Termékkód: NX.KMZEU.002
14", 2880 x 1800 WQXGA+, 512GB SSD, 16GB DDR5, Intel® Core™ i5-1335U, Intel® Iris® Xe Graphics, Windows 11 Home
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Akkumulátor teljesítmény | 50 Wh 3 cella Li-ion akár 11 óra üzemidő |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozó - Audio | 3.5mm Combo Audio Jack |
| Csatlakozó - HDMI | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 2 Type-C | 2 db |
| Egyéb | DTS® Audio sztereó + Acer TrueHarmony hangrendszer |
| Grafikus vezérlő | Intel® |
| Grafikus vezérlő típusa | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Hálózat - Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Háttértár | 512GB SSD |
| Kamera | 1440p QHD FPS webkamera, dual mikrofon |
| Kártyaolvasó | Van |
| Kijelző felbontás | 2880 x 1800 |
| Kijelző méret | 14" |
| Lokalizáció | Magyar |
| Memória méret | 16GB |
| Méretek | 312.9 x 217.9 x 14.9 mm |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Panel típusa | OLED |
| Processzor család | Intel® i5 |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i5-1335U 10 Core + Hyper Threading (12M Cache, 1,30 - 4.60 GHz) |
| Súly | 1,25 kg |
| Szín | Ezüst |
| Újjlenyomat olvasó | Van |




36 hónap garancia








