LG 32QN600P
Termékkód: 32QN600P
31.5 hüvelykes, 2560x1440 WQHD, 75 Hz, AMD FreeSync, IPS, HDR10, Dönthető
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Állvány | Dönthető: -5° ~ 15° |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 2 db |
| Felbontás típus | 2560 x 1440 (WQHD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Nincs |
| Háttérvilágítás | LED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | HDR10 |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 75Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 31.5" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 350 cd/m2 |
| Méret | Méret talppal: 714.3 x 512.3 x 208.8 mm Méret talp nélkül: 714.3 x 420.0 x 45.7 mm Csomag mérete: 804 x 500 x 202 mm |
| Panel típusa | IPS |
| Súly | 7,2 kg (állvánnyal) 10,4 kg (dobozával) |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Színtérlefedettség | 99% sRGB |
| Válaszidő | 5 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








