Edifier R1280T 2.0 Aktív hangfal - Barna
Termékkód: R1280T-BROWN
2.0 -ás aktív hangfal 42W RMS teljesítménnyel. Kettős RCA bemenettel.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Csatlakozás | RCA |
| Frekvencia | 52Hz - 20kHz |
| Hangerő szabályzó | Van |
| Hangrendszer típus | 2.0 |
| Hangsugárzó átmérő | 0.5'' Tweeter + 4'' Woof |
| RMS Teljesítmény | 21W + 21W |
| Súly | 4,9 kg |
| Szín | Barna |
| Távvezérlés | Távirányítóval |




24 hónap garancia








