AOC 24B2XD
Termékkód: 24B2XD
23.8 hüvelykes, 1920x1080 Full HD, 75Hz, IPS, Dönthető
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Adaptive-Sync | Van |
| Állvány | Dönthető: -5° ~ 20° |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - D-Sub/VGA | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 1db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| Keménységi skála / Hardness | 3H |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 75Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 23.8" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m2 |
| Méret | Méret talppal: 418,35 x 539,47 x 170,94 mm Méret talp nélkül: 320,94 x 539,47 x 37,6 mm Csomag mérete: 492 x 614 x 131 mm |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0.275 mm |
| Pixelsűrűség | 92 ppi |
| Súly | 2,7 kg (állvánnyal) 4,5 kg (dobozával) |
| Színmélység | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Válaszidő | 4 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








