Lenovo Tab M10 (3rd Gen) ZAAE0054GR 32GB Wi-Fi - Storm Grey
Termékkód: ZAAE0054GR
10.1 hüvelykes, 1920x1200 felbontás, IPS, 32GB eMMC 5.1 tárhely, 3GB LPDDR4x, 5 MP előlapi & 8 MP hátlapi kamera, Android™ 11 vagy újabb, Wi-Fi, Bluetooth
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Belső memória | 3 GB |
| Belső tárhely | 32 GB |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozók | 1x USB-C® 2.0 (támogatja az adatátvitelt és a töltést) 1x fejhallgató/mikrofon kombinált jack csatlakozó (3,5 mm) 1x kártyanyílás |
| Internet hozzáférés | Csak Wi-Fi |
| Kamera (előlapi) | 5 MP |
| Kamera (hátlapi) | 8 MP |
| Kijelző felbontás | 1920x1200 |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Méretek | 239,84 x 158,62 x 8,5 mm |
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor sebessége | 8C, 2x A75 @ 1,8 GHz + 6x A55 @ 1,8 GHz |
| Processzor típusa | Unisoc T610 |
| SIM foglalat | Nem |
| Súly | 460 g |
| Szín | Szürke |
| Tárhely bővíthetőség | Van |




24 hónap garancia








