Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 128GB Wi-Fi - Storm Grey
Termékkód: ZABF0376GR
11.5 hüvelykes, 2000x1200 felbontás, IPS, 128GB UFS 2.2 tárhely, 6GB LPDDR4x, 8 MP előlapi & 13 MP hátlapi kamera, Android™ 12 vagy újabb, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Belső memória | 6 GB |
| Belső tárhely | 128 GB |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozók | 1x USB-C® 2.0 (támogatja az adatátvitelt és a töltést) 1x fejhallgató/mikrofon kombinált jack csatlakozó (3,5 mm) 1x kártyanyílás 1x Pogo tűs csatlakozó (4 pontos) |
| Internet hozzáférés | Csak Wi-Fi |
| Kamera (előlapi) | 8 MP |
| Kamera (hátlapi) | 13 MP |
| Kijelző felbontás | 2000x1200 |
| Kijelző méret | 11,5" |
| Méretek | 269.1 x 169.4 x 7.4 mm |
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor sebessége | 8C, 2x A76 @2.2GHz + 6x A55 @2.0GHz |
| Processzor típusa | MediaTek Helio G99 |
| SIM foglalat | Nem |
| Súly | 520 g |
| Szenzorok | Accelerometer(G) sensor Ambient light sensor (ALS) Coulomb counter Hall sensor Proximity (P) sensor Gyroscope sensor |
| Szín | Szürke |
| Tárhely bővíthetőség | Van |
| Tartozékok | Lenovo® Precision Pen 2 (2023) |




24 hónap garancia








