Lenovo Yoga Pro 7 83AU0053HV - Storm Grey
Termékkód: 83AU0053HV
14.5 hüvelykes, 2560x1600 2.5K, IPS, 90Hz, AMD Ryzen™ 7 7735HS, 16GB Soldered LPDDR5-6400, 512GB SSD NVMe, AMD Radeon™ 680M, 1080p webkamera, Wi-Fi® 6E, Bluetooth 5.3, Windows® 11 Home
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Akkumulátor teljesítmény | Integrált 73Wh |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozó - Audio | 1 db 3,5 mm-es kombinált audio jack |
| Csatlakozó - HDMI | 1 db |
| Csatlakozó - Thunderbolt 4 | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 db |
| Érintőképernyő / Touch | Nincs |
| Grafikus vezérlő | AMD Radeon |
| Grafikus vezérlő típusa | AMD Radeon™ 680M |
| Hálózat - Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Háttértár | 512GB SSD |
| Kamera | 1080p HD Privacy kamera |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Képfrissítés | 90Hz |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző felbontás | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Kijelző méret | 14.5" |
| Lokalizáció | Magyar |
| Memória méret | 16GB |
| Méretek | 325.5 x 226.49 x 15.6 mm |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Panel típusa | IPS |
| Processzor család | AMD Ryzen 7 |
| Processzor típusa | Ryzen™ 7 7735HS |
| Súly | 1,49 kg |
| Szín | Szürke |
| TPM | Van |
| Újjlenyomat olvasó | Nincs |




36 hónap garancia








