MSI Pro MP223
Termékkód: 9S6-3PB9CH-001
21.45 hüvelykes, 1920x1080 Full HD, Adaptive-Sync, 100Hz, VA, Dönthető
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Adaptive-Sync | Van |
| Állvány | Dönthető: -5° ~ 20° |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - D-Sub/VGA | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 1db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Hangszóró | Nincs |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 100Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 21.45" |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m2 |
| Méret | Méret talppal: 494.7 x 385.5 x 182.1 mm Csomag mérete: 558 x 367 x 116 mm |
| Panel típusa | VA |
| Pixelméret | 0.2493 x 0.241 |
| Súly | 2,40 kg (állvánnyal) 3,46 kg (dobozával) |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtérlefedettség | sRGB: 99% (CIE 1976) |
| Válaszidő | 1 ms |
| VESA rögzítés | 75x75 |




36 hónap garancia








