Lenovo Yoga 6 83B2004BHV - Dark Teal
Termékkód: 83B2004BHV
13.3 hüvelykes, 1920x1200 WUXGA, IPS, 60Hz, AMD Ryzen™ 5 7530U, 8GB Soldered LPDDR4x-4266, 256GB SSD NVMe, AMD Radeon™ Graphics, 1080p webkamera, Wi-Fi® 6, Buetooth 5.3, Windows® 11 Home
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Akkumulátor teljesítmény | Integrált 59Wh |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozó - Audio | 1 db 3,5 mm-es kombinált audio jack |
| Csatlakozó - HDMI | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 1 Type-C | 2 db |
| Érintőképernyő / Touch | Van |
| Grafikus vezérlő | AMD Radeon |
| Hálózat - Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Háttértár | 256GB SSD |
| Kamera | 1080p HD Privacy kamera |
| Kártyaolvasó | Van |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző felbontás | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kijelző méret | 13.3" |
| Lokalizáció | Magyar |
| Memória méret | 8GB |
| Méretek | 304 x 218 x 17,36 mm |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Panel típusa | IPS |
| Processzor család | AMD Ryzen 5 |
| Processzor típusa | Ryzen™ 5 7530U |
| Súly | 1,39 kg |
| TPM | Van |
| Újjlenyomat olvasó | Van |




36 hónap garancia








