Lenovo Legion Slim 5 82YA00BJHV - Misty Grey
Termékkód: 82YA00BJHV
16 hüvelykes, 2560x1600 WQXGA, NVIDIA G-SYNC, 165Hz, IPS, Intel® Core™ i7-13700H, 2x 8GB SO-DIMM DDR5 5200Mhz, 1TB NVMe SSD, NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8GB GDDR6, FHD 1080p webkamera, Wi-Fi® 6E, Bluetooth 5.3, NoOS
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Akkumulátor teljesítmény | Integrált 80Wh |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Billentyűzet kialakítás | Numerikus |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozó - Audio | 1 db 3,5 mm-es kombinált audio jack |
| Csatlakozó - HDMI | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 2 Type-C | 2 db |
| Gamer notebook | Igen |
| Grafikus vezérlő | nVidia® GeForce |
| Grafikus vezérlő típusa | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8GB GDDR6 |
| Hálózat - LAN | Van |
| Hálózat - Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Háttértár | 1TB SSD |
| Kamera | 1080p FHD E-shutter |
| Kártyaolvasó | Van |
| Képfrissítés | 165Hz |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző felbontás | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Kijelző méret | 16" |
| Lokalizáció | Magyar |
| Memória méret | 16GB |
| Méretek | 359.7 x 260.3 x 19.9-21.9mm |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Panel típusa | IPS |
| Processzor család | Intel® i7 |
| Processzor típusa | i7-13700H |
| Súly | 2.4 kg |
| Szín | Szürke |
| TPM | Van |




36 hónap garancia








