Cooler Master MasterAir MA624 Stealth
Termékkód: MAM-D6PS-314PK-R1
Intel és AMD processzorokra, 1db 140 mm és 1db 120 mm ventilátor, 650-1800 RPM (PWM)
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| CPU típus | Univerzális |
| Foglalat típusok (AMD) | AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1 |
| Foglalat típusok (Intel) | LGA1700*, LGA1200, LGA2066, LGA2011-v3, LGA2011, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, LGA1366 |
| Fordulatszám | 140 mm Fan - 650-1400 RPM (PWM) ± 5% 120 mm Fan - 650-1800 RPM (PWM) ± 5% |
| Hűtés típus | Léghűtés |
| Hűtő magasság | 160 mm |
| Maximum légszállítás | 140 mm Fan - 67 CFM (Max) 120 mm Fan - 62 CFM (Max) |
| Maximum zajszint | 140 mm Fan - 10 ~ 27 dBA 120 mm Fan - 8 ~ 27 dBA |
| Táp csatlakozás | 4pin |
| Ventilátor méret | 120 mm / 140 mm |
| Ventilátorok | 2db |




24 hónap garancia








