Lenovo Legion 5 82RD0084HV - Storm Grey
Termékkód: 82RD0084HV
15.6 hüvelykes, 1920x1080 FHD, FreeSync, 144Hz, IPS, AMD Ryzen™ 5 6600H, 2x 8GB SO-DIMM DDR5 4800Mhz, 512GB NVMe SSD, NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 6GB GDDR6, FHD 1080p webkamera, Wi-Fi® 6E, Bluetooth 5.1, NoOS
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Akkumulátor teljesítmény | Integrált 80Wh |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Billentyűzet kialakítás | Numerikus |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozó - Audio | 1 db 3,5 mm-es kombinált audio jack |
| Csatlakozó - HDMI | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 1 Type-A | 3 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 2 Type-C | 2 db |
| Csatlakozó - USB 4.0 | 1 db |
| Gamer notebook | Igen |
| Grafikus vezérlő | nVidia® GeForce |
| Grafikus vezérlő típusa | NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 6GB GDDR6 |
| Hálózat - LAN | Van |
| Hálózat - Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Háttértár | 512GB SSD |
| Kamera | 1080p FHD E-shutter |
| Kártyaolvasó | Van |
| Képfrissítés | 144Hz |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző felbontás | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Kijelző méret | 15.6" |
| Lokalizáció | Magyar |
| Memória méret | 16GB |
| Méretek | 358.8 x 262.35 x 19.99 mm |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Panel típusa | IPS |
| Processzor család | AMD Ryzen 5 |
| Processzor típusa | Ryzen™ 5 6600H |
| Súly | 2.4 kg |
| Szín | Szürke |
| TPM | Van |




36 hónap garancia








