Lenovo IdeaPad Slim 5 83BG0031HV - Abyss Blue
Termékkód: 83BG0031HV
16 hüvelykes, 1920x1200 WUXGA, IPS, Intel® Core™ i5-12450H, 16GB Soldered LPDDR5 4800Mhz, 512GB NVMe SSD, Intel® UHD Graphics, FHD 1080p webkamera, Wi-Fi® 6E, Bluetooth 5.2, NoOS
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Akkumulátor teljesítmény | Integrált 75,4Wh |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Billentyűzet kialakítás | Numerikus |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozó - Audio | 1 db 3,5 mm-es kombinált audio jack |
| Csatlakozó - HDMI | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 1 Type-C | 2 db |
| Grafikus vezérlő | Intel® |
| Grafikus vezérlő típusa | Intel® UHD Graphics |
| Hálózat - Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Háttértár | 512GB SSD |
| Kamera | 1080p HD Privacy kamera |
| Kártyaolvasó | Van |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Kijelző felbontás | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kijelző méret | 16" |
| Lokalizáció | Magyar |
| Memória méret | 16GB |
| Méretek | 356 x 251 x 16,9 mm |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Panel típusa | IPS |
| Processzor család | Intel® i5 |
| Processzor típusa | i5-12450H |
| Súly | 1,89 kg |
| Szín | Kék |
| TPM | Van |
| Újjlenyomat olvasó | Nincs |




36 hónap garancia








