Lenovo Yoga Tab 11 (YT-J706X) - Viharszürke
Termékkód: ZA8X0005BG
11 hüvelykes, 2000x1200 felbontás, 60Hz, IPS, 128GB UFS 2.1 tárhely, 4GB LPDDR4x, JBL hangszórók 8.0MP előlapi & hátlapi kamera, Wi-Fi, Bluetooth, Android™ 11 vagy újabb
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Belső memória | 4 GB |
| Belső tárhely | 128 GB |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozók | USB-C® 2.0 |
| Internet hozzáférés | 3G / 4G / Wi-Fi |
| Kamera (előlapi) | 8 MP |
| Kamera (hátlapi) | 8 MP |
| Kijelző felbontás | 2000x1200 |
| Kijelző méret | 11" |
| Méretek | 256,8 x 169,0 x 7,9-8,3 mm |
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor sebessége | 8C, 2x A76 @ 2,05 GHz + 6x A55 @ 2,0 GHz |
| Processzor típusa | MediaTek Helio G90T |
| SIM foglalat | Igen |
| Súly | 650 g |
| Szín | Szürke |
| Tárhely bővíthetőség | Van |




24 hónap garancia








