Alcatel 1T 7 2 / 32GB fekete tablet + kék tok
Termékkód: 9309X2-2AALE11-2
7 hüvelykes, 600x1024 felbontás, TFT, 32GB háttértár, 2GB Memória, 2 MP hátlapi / 0,3 MP előlapi kamera, Wi-Fi, Bluetooth, Android 8.1 Oreo
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Szuper könnyű tablet tok csatlakozóval
Az Alcatel 1T 7 tabletje egy mindössze 245 grammba sűrített kiváló teljesítmény. Termékcsaládjának egyik legkönnyebb tagjaként kész bárhova követni, akárhova is mész. Az Android Oreo (Go változat) minden eddiginél egyszerűbb, gyorsabb és biztonságosabb, úgyhogy növelheted a tétet, bármiről legyen is szó.
Kompakt társ
Az Alcatel 1T 7 tabletje egy mindössze 245 grammba sűrített kiváló teljesítmény. Termékcsaládjának egyik legkönnyebb tagjaként kész bárhova követni, akárhova is mész.
Android Oreo (Go változat): Vigyázz! Kész! Rajt!
Az Android Oreo (Go változat) minden eddiginél egyszerűbb, gyorsabb és biztonságosabb, úgyhogy növelheted a tétet, bármiről legyen is szó.
Gyerek Üzemmód
A Gyerek Üzemmód gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt szórakozást és biztonságot nyújt. A gyerekek imádni fogják a tabletre gyárilag letöltött, reklámmentes, gyerekeknek szánt alkalmazásokat. A felnőttek értékelni fogják a beépített, könnyű szülői felügyeleti panelt, ahol beállíthatják a használati időt és kiválaszthatják, melyik alkalmazás megfelelő a gyerekek számára.
Szemóvó Üzemmód
Csökkentsd a minimumra a szemedet érő kék fényt a Szemóvó Üzemmóddal. Ez az üzemmód csökkenti a tablet kék fényét, így kevésbé befolyásolja az alvásciklusodat és kíméli a szemed.
Kivételes minőség
Az Alcatel 1T 7 tableten futtatott tesztek a kivételes minőséget és felhasználói megelégedettséget biztosítják. Mivel tervezése során a felhasználói elégedettség volt a fő szempont, nyugodtan megbízhatsz ebben a készülékben.
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Belső memória | 2 GB |
| Belső tárhely | 32 GB |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozók | Micro USB 2.0 |
| Internet hozzáférés | Csak Wi-Fi |
| Kamera (előlapi) | 0,3 MP |
| Kamera (hátlapi) | 2 MP |
| Kijelző felbontás | 1024x600 |
| Kijelző méret | 7,0" |
| Méretek | 189,5 x 111 x 9,15 mm |
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor sebessége | Quad-Core 1.3GHz CPU |
| Súly | 245 g |
| Szín | Fekete |
| Tárhely bővíthetőség | Van |




24 hónap garancia








