MSI Cubi 5 12M-003BEU-B3125UXX fekete mini PC
Termékkód: 12M-003BEU-B3125UXX
Intel i3-1215U, Iris XE, 1x M.2 NVME, 2x DDR4 2666/3200MHz SO-DIMM, 2,5" SATA, 4x USB, Thunderbolt 4, HDMI, DP, 2x RJ45, Wifi 6
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| Audio | 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozó - RJ45 | 2 db |
| Csatlakozó - Thunderbolt 4 | 1 db |
| Csatlakozók - DisplayPort | 1 db |
| Csatlakozók - HDMI | 1 db |
| Csatlakozók - USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 db |
| Hálózat - Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Háttértár | Nincs |
| Memória méret | Nincs |
| Memória típus | DDR4 |
| Méret | 124 x 124 x 53,7 mm |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Processzor | Intel® Core™ i3 |
| Processzor típus | Intel® Core™ i3-1215U |
| Súly | 0,55 kg |
| Tápegység | 65W |
| TPM | Van |
| Videókártya | Intel® UHD Graphics |




24 hónap garancia








