Lenovo ThinkVision T27hv-20
Termékkód: 62A9GAT1EU
27 hüvelykes, 2560x1440 WQHD, 60Hz, IPS, Dönthető, Forgatható, Magasság állítás, Pivot, Beépített hangszóró és Webkamera, USB Type-C csatlakozás (90W), RJ45
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Állvány | Dönthetőség Forgathatóság Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - DisplayPort (kimenet) | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 1db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-A | 4 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-C | 1 db |
| Felbontás típus | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 27" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| LAN (RJ45) csatlakozó | Van |
| Maximum fényerő | 350 cd/m2 |
| Méret | Méret talppal: 613,6 x 208 x 473,6 ~ 608,6 mm Méret talp nélkül: 613,6 x 45,5 x 412,6 mm Csomag mérete: 860 x 159 x 515 mm |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0.233 mm |
| Pixelsűrűség | 109 ppi |
| Súly | 7,35 kg (állvánnyal) 10,55 kg (dobozával) |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Színtérlefedettség | 99% sRGB |
| Thunderbolt / USB Type-C maximális töltési teljesítmény | 90W |
| Válaszidő | 4 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








