Cooler Master MasterBox MB520 Mesh ARGB Tempered Glass Black
Termékkód: MB520-KGNN-S00
Mini ITX, Micro ATX, ATX, SSI CEB, E-ATX ház, 3db beépített ARGB 120mm-es ventilátor.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| 2,5 colos bővítőhely | 3db |
| 3,5 colos bővítőhely | 2db |
| Beépített ventilátor | 3db |
| Előlapi csatlakozók | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C 1x 3,5 mm-es fejhallgató-csatlakozó (audio+mikrofon) 1x Reset/ARGB gomb |
| Folyadékhűtés támogatás | Igen |
| Formátum / Méret | E-ATX / ATX / mATX / mITX / SSI-CEB |
| Ház anyaga | Acél / Műanyag / Edzett üveg |
| Ház méretei | 499 x 210 x 498 mm |
| Ház típusa | Álló |
| Max. CPU hűtő méret | 165mm |
| Max. VGA hosszúság | 410 mm |
| Súly | 7,13 kg |
| Szín | Fekete |
| Tápegység | Tápegység nélkül |
| Ventilátor helyek száma | 7db |
| Vízhűtés radiátor méret | 360 |




24 hónap garancia








