MSI Modern AM242TP 12M-458EU AIO Black
Termékkód: 9S6-AE0711-458
23,8 hüvelykes, 1920x1080 Full HD, Intel® Core™ i5-1240P, 512GB M.2 SSD, 16GB DDR4, Intel® Iris® Xe Graphics, Wi-Fi 6E, Webkamera, Windows 11 Home
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Audio | 1x 3.5mm combo audio jack Beépített hangszórók |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozó - RJ45 | 1 db |
| Csatlakozók - HDMI | 1x HDMI-out / 1x HDMI-in |
| Csatlakozók - USB 2.0 | 2 db |
| Csatlakozók - USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 db |
| Csatlakozók - USB 3.2 Gen 2 Type-C | 2 db |
| Érintőképernyő | Van |
| Hálózat - Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Háttértár | 512GB SSD |
| Képernyő felbontása | 1920x1080 |
| Képernyő mérete | 23.8" |
| Kiszerelés | All-in-One |
| Memória méret | 16GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Panel típusa | IPS |
| Processzor | Intel® Core™ i5 |
| Processzor típus | i5-1240P |
| Tápegység | 120W AC Adapter |
| TPM | Van |
| VESA rögzítés | 75x75 |
| Videókártya | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Webkamera | Full HD |




36 hónap garancia








