MSI G32C4 E2
Termékkód: G32C4 E2
32 hüvelykes ívelt 1500R, 1920x1080 Full HD, 170Hz, Adaptive Sync, VA, Dönthető
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Adaptive-Sync | Van |
| Állvány | Dönthetőség: -5°~20° |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 2 db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Görbület | 1500R |
| Hangszóró | Nincs |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| Ívelt | Igen |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 170Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 32" |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m2 |
| Méret | Csomag mérete: 883 x 195 x 540 mm |
| Panel típusa | VA |
| Pixelméret | 0.364 mm |
| Pixelsűrűség | 70 ppi |
| Súly | 6,2 kg (állvánnyal) 9,0 kg (dobozával) |
| Színmélység | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Színtér megjelenítés | sRGB / DCI-P3 |
| Színtérlefedettség | sRGB: 119% DCI-P3: 93% |
| Válaszidő | 1 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








