Equip 650611 Monitor Asztali állvány
Termékkód: 650611
32'' - 55'' hüvelykes univerzális TV állvány, Max. terhelhetőség 40 kg, Ívelt kijelző támogatás, Elforgatható, Magasságállítás, Műanyag, rozsdamentes acél
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
Specifikációk
| Döntés / forgatás | Elfordítható: -35° ~ +35° |
| Elfordítás / Pivot | Nincs |
| Magasság állítás | Van |
| Maximális kijelzőméret | 55" |
| Maximális terhelhetőség (kg) | 40 kg |
| Méret | 434 x 260 x 666 mm |
| Rögzítés típusa | Asztali |
| Szín | Fekete |
| VESA szabvány | 100x200, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400 |




24 hónap garancia








