Apple iPad Pro 12.9'' 2021 Wi-Fi + Cellular 128GB - Silver
Termékkód: MHR53HC/A
12,9 hüvelykes Liquid Retina XDR-kijelző, ProMotion és True Tone technológia, M1 chip új generációs Neural Engine-nel, 128 GB tárhely, 12 megapixeles széles látószögű és 10 megapixeles ultraszéles látószögű kamera
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Az Apple M1 chip szuperképességeivel.
iPad-élmény felsőfokon. Mostantól az M1 chip forradalmi teljesítményével, lélegzetelállító 12,9 hüvelykes Liquid Retina XDR-kijelzővel és villámgyors 5G-vel. Készülj fel, ez elképesztő.
iPad Pro és M1 chip. ütős páros.
Elképesztő sebesség, fantasztikus grafika és egész napos üzemidő. Zúzd le a feladatokat, alkoss úgy, mint a profik, és játssz konzolminőségű játékokkal.
12,9 hüvelykes Liquid Retina XDR-kijelző. Láthatóan fenomenális.
Ideális az olyan különösen nagy fényerejű és nagy kontrasztú tartalmak megtekintéséhez és szerkesztéséhez, mint a HDR‑fotók és ‑videók.
Két méretben. Egyformán rendkívüli.
A 12,9 hüvelykes kijelző tágas teret és hihetetlenül élethű látványt ad. A 11 hüvelykes kijelző pedig kiváló hordozhatóság mellett nyújt pixelpontos precizitást.
Szupergyors kapcsolatok. Vezetékkel vagy anélkül.
A Thunderbolt porton keresztül profi kiegészítőket, például kijelzőket és külső meghajtókat csatlakoztathatsz. Az 5G-vel akkor is villámgyors interneted lehet, ha nincs elérhető Wi‑Fi‑hálózat.
Fejlett kamerák, hogy előtérben és a középpontban lehess.
Ultraszéles látószögű előlapi kamera Rivaldafény funkcióval. Pro kamerák és LiDAR-szkenner a lenyűgöző fotós, videós és AR‑élményekhez.
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Belső memória | 8 GB |
| Belső tárhely | 128 GB |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozók | Thunderbolt 3 |
| Internet hozzáférés | 5G / Wifi |
| iPad modell | iPad Pro 12,9" 5th Gen. |
| Kamera (előlapi) | 12 MP |
| Kamera (hátlapi) | 12 MP széles látószögű kamera 10 MP ultraszéles látószögű kamera LiDAR-szkenner True Tone vaku |
| Kijelző felbontás | 2732x2048 |
| Kijelző méret | 12,9" |
| Méretek | 214,9 x 280,6 x 6,4 mm |
| Operációs rendszer | iOS |
| Processzor típusa | Apple M1 |
| Súly | 684 g |
| Szín | Ezüst |




24 hónap garancia








