PHILIPS Evnia 42M2N8900/00
Termékkód: 42M2N8900/00
41,54 hüvelykes, 3840 x 2160 4K, 138Hz, OLED, AMD FreeSync, HDR10, Dönthető, Forgatható, Magasság állítás, USB Type-C csatlakozás (90W), Beépített hangszórók.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| Állvány | Dönthető: -5/15 fok Forgatható: -/+ 20 fok Magasság állítás: 120 mm |
| Betekintési szög | 178 ° / 178 ° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-A | 4 db |
| Csatlakozó - USB B | 1 db |
| Csatlakozó - USB Type-C | 1 db |
| Csatlakozó - USB Type-C (DP-Alt mode) | Van |
| Felbontás típus | 3840 x 2160 (4K) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | OLED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | HDR10 |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 138Hz |
| Készülékház szín | Fehér |
| Kijelző méret | 41.54" |
| Kontrasztarány | 1 500 000:1 |
| Maximum fényerő | Csúcs: 450 nit, normál: 135 nit |
| Méret | 932 x 689 x 359 mm |
| Pixelméret | 0,2395 mm |
| Pixelsűrűség | 106,06 PPI |
| Súly | 17,30 kg |
| Színmélység | 10 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB / AdobeRGB / DCI-P3 |
| Színtérlefedettség | sRGB: 131,3%, Adobe RGB: 93,6%, DCI-P3: 98,5% |
| Tartozékok, kábelek | HDMI-kábel, DisplayPort-kábel, USB upstream kábel, USB-C–C kábel, hálózati kábel |
| Thunderbolt 3 / USB Type-C maximális töltési teljesítmény | 90W |
| Válaszidő | 0.1 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








