PHILIPS 275V8LA/00
Termékkód: 275V8LA/00
27 hüvelykes, 2560 x 1440 WQHD, 75Hz, Adaptíve szink., VA, Dönthető, Beépített hangszórók.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Kristálytiszta képek, Quad HD 2560 x 1440 képponttal
Ezek a Philips képernyők Crystalclear, Quad HD 2560x1440 vagy 2560x1080 képpont felbontású képeket biztosítanak. A nagy teljesítményű, nagy képpont-sűrűségű paneleket használó, nagy sávszélességű források – pl. USB-C, Displayport, HDMI – által vezérelt új kijelzők életet adnak képeinek és grafikáinak. Ön lehet a CAD-CAM megoldásokhoz rendkívüli részletességet megkövetelő, igényes profi, 3D grafikai alkalmazásokkal dolgozó alkotó, vagy hatalmas táblázatokat kezelő pénzügyi guru. A Philips kijelzők garantálják az Crystalclear kristálytiszta megjelenítést.
Könnyed, gördülékeny működés az Adaptív szinkronizálás technológiával
A szaggatott játékmenetnek vagy a szaggatott képnek nem kellene feltétlenül a játék velejárójának lennie. Az Adaptív szinkronizálás technológiája szinte bármilyen képsebesség mellett képhibamentes működést, problémamentes, gyors frissítést és szupergyors válaszidőt biztosít.
Beépített sztereó hangszórók multimédiához
Egy pár kiváló minőségű sztereó hangszóró a kijelzőbe építve. A típustól és kialakítástól függően lehet látható és elölről sugárzó, rejtett és alulról, felülről, vagy hátulról sugárzó.
Specifikációk
| Adaptive-Sync | Van |
| Állvány | Dönthető |
| Betekintési szög | 178 ° / 178 ° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 2 db |
| Felbontás típus | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| Keménységi skála / Hardness | 3H |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 75Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 27" |
| Kontrasztarány | 4000:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m² |
| Méret | 614 x 458 x 231 mm |
| Panel típusa | VA |
| Pixelméret | 0,2331 mm |
| Pixelsűrűség | 108,79 PPI |
| Súly | 4,06 kg |
| Színmélység | 8 bit |
| Tartozékok, kábelek | Tápkábel, HDMI kábel |
| Válaszidő | 4 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




24 hónap garancia








