LENOVO Legion Y27h-30
Termékkód: 66F6UAC3EU
27 hüvelykes, 2560 x 1440 WQHD, 180Hz, VA, HDR, AMD Freesync Premium, Dönthető, Forgatható, Magasság állítás, Pivot, HDMI, DisplayPort, Beépített hangszórók.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178 ° / 178 ° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-A | 4 db |
| Csatlakozó - USB B | 1 db |
| Csatlakozó - USB Type-C | 1 db |
| Csatlakozó - USB Type-C (DP-Alt mode) | Van |
| Felbontás típus | 2560 x 1440 (WQHD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | VESA DisplayHDR 400 |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 180Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 27" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 400 cd/m² |
| Méret | 258.8 x 536.5 x 613.7 mm |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0.233 mm |
| Pixelsűrűség | 109 ppi |
| Súly | 6.8 kg |
| Színmélység | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Színtérlefedettség | 126% sRGB |
| Tartozékok, kábelek | Tápkábel, DisplayPort kábel, USB-C Gen.2 kábel |
| Thunderbolt 3 / USB Type-C maximális töltési teljesítmény | 75W |
| Válaszidő | 0.5 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








