Asus ROG Zephyrus M16 GU603ZM-K8042 - Black
Termékkód: GU603ZM-K8042
16 hüvelykes 2560 x 1600 WQXGA, 165Hz, 512GB PCIe NVMe SSD, 16GB DDR5, Intel Core i7-12700H, NVIDIA GeForce 3060 6GB DDR6, NO OS.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Akkumulátor teljesítmény | 90 wattórás, 4S1P, 4-cellás Li-ion |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozó - Audio | kombinált sztereó fejhallgató- és mikrofoncsatlakozó |
| Csatlakozó - HDMI | 1 db |
| Csatlakozó - Thunderbolt 4 | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 db |
| Gamer notebook | Igen |
| Grafikus vezérlő | nVidia® GeForce |
| Grafikus vezérlő típusa | NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 Laptop GPU 6GB GDDR6 |
| Hálózat - LAN | Van |
| Hálózat - Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Háttértár | 512GB SSD |
| Kamera | 720P HD IR kamera Windows Hello-hoz |
| Kártyaolvasó | Van |
| Képfrissítés | 165Hz |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző felbontás | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Kijelző méret | 16" |
| Lokalizáció | Magyar |
| Memória méret | 16GB |
| Méretek | 35.5 x 24.3 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Panel típusa | IPS |
| Processzor család | Intel® i7 |
| Processzor típusa | 12. generációs Intel® Core™ i7-12700H processzor 2,3 GHz (24M Cache, akár 4,7 GHz-ig, 14 mag: 6 P-mag és 8 E-mag) |
| Súly | 2.00 Kg |
| TPM | Van |




36 hónap garancia








