AOC 24E3UM
Termékkód: 24E3UM
23.8 hüvelykes, 1920x1080 Full HD, 75Hz, Adaptive-Sync, VA, Dönthető, Beépített hangszóró
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Adaptive-Sync | Van |
| Állvány | Dönthető |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - Audio bemenet | Van |
| Csatlakozó - D-Sub/VGA | 1db |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 1db |
| Csatlakozó - USB 3.2 | 2db |
| Csatlakozó - USB B | 1 db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| Keménységi skála / Hardness | 3H |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 23.8" |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Maximum fényerő | 300 cd/m2 |
| Méret | Méret talppal: 540,0 x 409 x 187,7 mm Méret talp nélkül: 540,0 x 326,4 x 50,7 mm Csomag mérete: 688 x 396 x 126 mm |
| Panel típusa | VA |
| Pixelméret | 0.275 mm |
| Pixelsűrűség | 92 ppi |
| Súly | 5,0 kg (dobozával) |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB / AdobeRGB |
| Színtérlefedettség | 123% sRGB / 91% AdobeRGB / 87% NTSC |
| Tartozékok, kábelek | 1 db táp, 1 db HDMI, 1 db DP, 1 db 3,5mm jack kábel |
| Válaszidő | 4 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








