Msi Thin GF63 12VF - Black
Termékkód: 9S7-16R821-638
15,6 hüvelykes 1920 x 1080 FullHD kijelző, IPS, 1TB M.2 SSD, 16GB DDR4, Intel Core i7-12650H, NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB GDDR6, NO OS.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Akkumulátor teljesítmény | 3-Cell 52.4 Battery (Whr) |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozó - Audio | 1x Mic-in, 1x Headphone-out |
| Csatlakozó - HDMI | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 1 Type-A | 3 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 1 Type-C | 1 db |
| Gamer notebook | Igen |
| Grafikus vezérlő | nVidia® GeForce |
| Grafikus vezérlő típusa | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Laptop GPU 8GB GDDR6 Up to 1470MHz Boost Clock 45W Maximum Graphics Power with Dynamic Boost. |
| Hálózat - LAN | Van |
| Hálózat - Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kamera | HD type (30fps@720p) |
| Képfrissítés | 144Hz |
| Kijelző felbontás | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Kijelző méret | 15.6" |
| Lokalizáció | Magyar |
| Memória méret | 16GB |
| Méretek | 359 x 254 x 21.7 mm |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Panel típusa | IPS |
| Processzor család | Intel® i7 |
| Processzor típusa | 12th Gen Intel® Core™ i7-12650H processor |
| Súly | 1.86 kg |
| Szín | Fekete |
| TPM | Van |




36 hónap garancia








