Asus ROG Zephyrus G15 GA503RM-HB148 - Eclipse Gray
Termékkód: GA503RM-HB148
15,6 hüvelykes 3840 x 2160 4K UHD, IPS, 120Hz, 512GB SSD, 16GB DDR5, AMD Ryzen™ 7 6800HS, NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 6GB, 720p felbontású kamera, NO OS.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Akkumulátor teljesítmény | 90 wattórás, 4S1P, 4-cellás Li-ion |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozó - Audio | 3,5 mm-es kombinált audio jack |
| Csatlakozó - HDMI | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 2 Type-C | 2 db |
| Gamer notebook | Igen |
| Grafikus vezérlő | nVidia® GeForce |
| Grafikus vezérlő típusa | NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 6GB GDDR6 |
| Hálózat - LAN | Van |
| Hálózat - Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Háttértár | 512GB SSD |
| Kamera | 720P HD IR kamera Windows Hello-hoz |
| Kártyaolvasó | Van |
| Képfrissítés | 120Hz |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző felbontás | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Kijelző méret | 15.6" |
| Lokalizáció | Magyar |
| Memória méret | 16GB |
| Méretek | 35.5 x 24.3 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Panel típusa | IPS |
| Processzor család | AMD Ryzen 7 |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 7 6800HS mobil processzor (8 mag/16 szál, 20MB cache, akár 4,7 GHz-re húzva) |
| Súly | 1.90 Kg |
| TPM | Van |




36 hónap garancia








