LOGITECH Astro A20 Wireless Gen2 PS - kék
Termékkód: 939-001878
Vezeték nélküli játékhoz tervezett mikrofonos fejhallgató PlayStation konzolhoz
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| A csomag tartalma | A20 vezeték nélküli mikrofonos fejhallgató A20 USB-s jeladó 1,5 m USB-A – USB-C kábel |
| Akkumulátor kapacitás | 1050 mAh |
| Bluetooth hatótáv | 15 m |
| Csatlakoztatás | Wireless + USB |
| Frekvencia-tartomány | 20 Hz - 20 kHz |
| Hangsugárzó | 40 mm-es neodímium |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Kialakítás | Fejpántos |
| Kompatibilis eszközök | PS5, PlayStation 4 |
| Méret | 177.5 x 262 x 87.2 mm |
| Mikrofon | egyirányú (6 mm x 2.7 mm) |
| Súly | 318 g |
| Típus | Fejhallgató |
| Töltésidő | 3,5 óra |




24 hónap garancia








