Logitech G333 Headset - Lila
Termékkód: 981-000936
Játékhoz tervezett fülhallgató, vezetékes, mikrofonnal.
Ez a termék rendelhető, 1-3 munkanapon belül átvehető személyesen. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
Specifikációk
| A csomag tartalma | G333 játékhoz tervezett fülhallgató 3 méretű fülharang (S, M, L) USB-C-s vevőegység Hordtok Felhasználói útmutató |
| Csatlakoztatás | USB-C / 3,5mm Jack |
| Frekvencia-tartomány | 20Hz ~ 20KHz |
| Hangsugárzó | 2 dinamikus hangsugárzó: 5,8 mm + 9,2 mm |
| Impedancia | 24 ohm ±20% |
| Kialakítás | Fülbedugós |
| Kompatibilis eszközök | Számítógép, mobileszköz, Xbox, PlayStation, Nintendo stb. |
| Mikrofon | 4 mm ECM mikrofon, érzékenység: -42 dB |
| Súly | 19 g |
| Típus | Headset |




24 hónap garancia








