LOGITECH ASTRO A50 VEZETÉK NÉLKÜLI + BÁZISÁLLOMÁS
Termékkód: 939-001682
A forradalmian új dizájnnal, korszerű akusztikával és ergonomikus kényelemmel az A50 vezeték nélküli eszköz + bázisállomás felejthetetlen játékélményt nyújt. XBOX kompatibilis. Fekete/Arany színben.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| A csomag tartalma | A50 vezeték nélküli mikrofonos fejhallgató lítiumos polimerrel, egycellás ASTRO vezeték nélküli bázisállomás Jeladó/töltőállvány 1,0 m-es mikro-USB-kábel 1,0 m optikai kábel Termékdokumentáció Dolby® Atmos 2 éves aktiválókód |
| Bluetooth hatótáv | 15 m |
| Csatlakoztatás | Wireless |
| Extrák | DOLBY AUDIO ÉS DOLBY ATMOS |
| Készenléti idő | ~ 20 hónap |
| Kialakítás | Fejpántos |
| Lejátszási idő | 15 óra |
| Mágnes mérete | 40 mm-es neodímium mágnes |
| Méret | 185 x 88.4 x 182.2 mm |
| Mikrofon | 6 mm-es egyirányú hangszigetelés |
| Súly | 380 g |
| Típus | Fejhallgató |




24 hónap garancia








