HP EliteBook 1040 G10 (819Y1EA) Silver
Termékkód: 819Y1EA#AKC
14 hüvelykes 1920x1200 WUXGA, 512GB PCIe NVMe SSD, 16GB DDR5 3200MHz, Intel Core i7-1355U, Integrált Intel Iris Xe, 5MP felbontású HD kamera, Wifi 6, Windows 11 Pro.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Két USB Type-C® port
Egy Thunderbolt™ 4 USB4 Type-C® csatlakozóval és egy többfunkciós USB Type-C® porttal rendelkezik.
A HP Wolf Security védelme alatt áll
A HP Wolf Security for Business hardveresen megerősített, folyamatosan működő, ellenálló védelmi rendszert biztosít.
5 megapixeles kamera HP Auto Frame funkcióval
Az Auto Frame-mel és HP Dynamic Voice Levelinggel ellátott 5 MP-es kamera gondoskodik a tökéletes megjelenítésről és hangzásról.
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Akkumulátor teljesítmény | HP Long Life 3 cellás, 51 Wh-s lítiumion |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozó - Audio | kombinált sztereó fejhallgató- és mikrofoncsatlakozó |
| Csatlakozó - HDMI | 1 db |
| Csatlakozó - Thunderbolt 4 | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 db |
| Grafikus vezérlő | Intel® |
| Grafikus vezérlő típusa | Integrált, Intel® Iris® Xᵉ Graphics |
| Hálózat - Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Háttértár | 512GB SSD |
| Kamera | 5 megapixeles kamera HP Auto Frame funkcióval |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző felbontás | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kijelző méret | 14" |
| Lokalizáció | Magyar |
| Memória méret | 16GB |
| Méretek | 31,56 x 22,4 x 1,18 cm |
| Operációs rendszer | Windows 11 Professional |
| Panel típusa | IPS |
| Processzor család | Intel® i7 |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i7-1355U (Intel® Turbo Boost technológiával akár 5,0 GHz, 12 MB L3 gyorsítótár, 10 mag, 12 szál) |
| Súly | 1,19 kg |
| Szín | Ezüst |
| TPM | Van |
| Újjlenyomat olvasó | Van |




60 hónap garancia








