HP 255 G8 (7J034AA) Silver
Termékkód: 7J034AA
15,6 hüvelykes, 1920x1080 Full HD, 256GB SSD, 8GB DDR4, AMD Ryzen 5-5500U, AMD Graphics, Wifi 6, FreeDOS.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Szép és könnyű
Vékony és könnyű kivitelével a HP 255 laptop könnyedén felveszi a mobil munkavégzés ritmusát. A keskeny keretes, nagy képernyő–test aránnyal büszkélkedő, gyönyörű kijelző bőséges helyet biztosít a munkavégzéshez és tartalmak streameléséhez.
Munkára és szórakoztatásra kész
A legújabb technológiát biztosító, nagy teljesítményű AMD processzor, a memória és a különféle tárolási lehetőségek révén magabiztosan viheti sikerre a projektjeit.
Kiváló csatlakozási lehetőségek
A laptop bármilyen perifériaeszközhöz csatlakoztatható, USB Type-C®-adatportjával, valamint RJ-45- és HDMI-portjával pedig minden üzleti igényt kielégít.
Biztosítsa a kritikus fontosságú adatok védelmét
A Trusted Platform Module (TPM) beépített biztonsági lapka hardveralapú titkosítási kulcsai biztosítják adatai, e-mailjei és felhasználói hitelesítő adatai védelmét.
Legyen virtuális önmaga
Bizonyos dolgok csak szemtől szemben beszélhetők meg. A HP WDR technológiával ellátott HD kamerája mindig előnyös képet ad Önről a virtuális konferenciákon, gyenge és erős fényviszonyok mellett is.
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Akkumulátor teljesítmény | 3 cellás akkumulátor 41WHr |
| Billentyűzet kialakítás | Numerikus |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozó - Audio | 1 db kombinált sztereó fejhallgató- és mikrofoncsatlakozó |
| Csatlakozó - HDMI | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.1 Type-C | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 db |
| Érintőképernyő / Touch | Nincs |
| Grafikus vezérlő | AMD Radeon |
| Grafikus vezérlő típusa | AMD Radeon™ grafikus vezérlő |
| Hálózat - LAN | Van |
| Hálózat - Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Háttértár | 256GB SSD |
| Kamera | 720p felbontású HD kamera |
| Kártyaolvasó | Van |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző felbontás | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Kijelző méret | 15.6" |
| Lokalizáció | Magyar |
| M.2 SSD foglalat | Van |
| Memória méret | 8GB |
| Méretek | 35,8 x 24,2 x 1,99 cm |
| Operációs rendszer | FreeDOS |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Panel típusa | IPS |
| Processzor család | AMD Ryzen 5 |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 5 5500U |
| Súly | 1.74 kg |
| Szín | Ezüst |
| TPM | Van |




36 hónap garancia








