Steelseries Prime Mini Gaming Mouse Black
Termékkód: 62421
A Steelseries Prime Mini egy ultrakönnyű 61g-os, vezetékes egér. Prestige OM™ kapcsolói több, mint 100M kattintást bírnak
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| Csatlakozás | USB |
| Érzékelő típus | Optikai |
| Gombok száma | 5 db |
| Kábelhossz | 2 m |
| Kialakítás | Gamer |
| LED Világítás | RGB |
| Maximális felbontás | 18000 DPI |
| Méretek | 120,3 mm x 66,2 mm x 40,7 mm |
| Rendszerkövetelmény | Windows, Mac, Xbox és Linux. USB port szükséges. |
| Súly | 61g |




24 hónap garancia








