Jabra Elite 3 - Szürke
Termékkód: 100-91410000-60
Zseniálisan úgy tervezték, hogy új életet leheljen zenéjébe.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| A csomag tartalma | Fülhallgató, 3 szett EarGels™, töltőtok, USB-C-USB-A kábel, garancia és figyelmeztető füzetek |
| Bluetooth hatótáv | Akár 10 m |
| Csatlakoztatás | Bluetooth |
| Frekvencia-tartomány | 20Hz - 20kHz (zenei mód) / 100Hz - 8kHz (beszédmód) |
| Készenléti idő | Akár 75 nap |
| Kialakítás | Fülbedugós |
| Lejátszási idő | Összes zenei idő (fülhallgató és töltőtok): akár 28 óra Zenei idő (fülhallgató): akár 7 óra |
| Méret | Töltőház méretei: 64,15 mm x 28,47 mm x 34,6 mm |
| Mikrofon | Igen. |
| Súly | Súly (töltőtok): 33,4 g Súly (minden fülhallgató): 4,6 g |
| Támogatott profilok | A2DP v1.3, AVRCP v1.6, HFP v1.7, HSP v1.2 |
| Típus | Fülhallgató |
| Töltésidő | 3,5 óra |
| Vezeték nélküli technológia | Bluetooth 5.2 |




24 hónap garancia








