Obsbot Tiny 4K webkamera AI-Powered PTZ fekete
Termékkód: OWB-2105-CE
3840x2160-30fps, 1080p-60fps, 86°, USB-C, alakfelismerés, mozgásérzékelő, beépített mikrofon, autofókusz
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| Csatlakozás | USB Type-C |
| Digitális zoom | Van |
| Felbontás | 4K |
| Fókusz típusa | Auto-Focus |
| Kamera megapixel | 4K |
| Látószög | 86° |
| Méretek | 142mm x 58mm x 58mm |
| Mikrofon | Beépített dual mikrofon |
| Op.rendszer kompatibilitás | Windows® 7, 8, 10 vagy újabb macOS® 10.13 vagy újabb. |
| Súly | 176g |
| Szín | Fekete |
| Üzemi hőmérséklet | 0°C-40°C |




24 hónap garancia







