Amazfit GTS 4 - Infinite Black
Termékkód: W2168EU1N
150+ sportmód és erőgyakorlat-felismerés, Dual-band pozicionálás és útvonal importálás, Hatalmas AMOLED kijelzős és könnyű kialakítás, Egyszerű 24/7 egészségmenedzsment, Bluetooth telefonhívások és zenetárolás
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Fejlett Fitnesz támogatás
- 150+ sportmód
- Az erőnléti gyakorlatok intelligens felismerése
- 8 sportág intelligens felismerése
- Élő sportadatok közvetítése
- Zene tárolása és lejátszása
Erős és pontos GPS Nyomon követés és navigáció
- Az iparágban elsőként alkalmazott kétsávos, cirkulárisan polarizált GPS-antenna 6 műholdas helymeghatározó rendszer
- Útvonalfájl importálás és valós idejű navigáció
- Nyomvonalfutás üzemmód és intelligens pályakorrekció
Tekintsd át és Oszd meg Tevékenységeid
- PeakBeats™ edzésállapot algoritmus
- Edzésadatok szinkronizálása az adidas Running és a Strava rendszerrel
Szuper karcsú és könnyű kialakítás
- Egyrészes fém középső keret
- Rozsdamentes acél navigációs korona
- Ultra-nagyméretű 1,75" HD AMOLED kijelző
- Több mint 150 óraszámlap és Always-on kijelző
Luxus Interakció
Ultra-erős Zepp OS 2.0 Testre szabható felület Gazdag Mini App ökoszisztéma játékokkal
A tökéletes Személyes asszisztens
Áruházi tagsági kártyák Beépített Amazon Alexa Offline hangalapú asszisztens Bluetooth telefonhívások fogadása
Az energia, hogy tovább stílusos maradjon
Akár 8 napos akkumulátor élettartam Új akkumulátorkímélő üzemmód
Specifikációk
| Akkumulátor | 300mAh |
| Beépített GPS | Van |
| Érintőkijelző | Edzett üveg + ujjlenyomat-elleni bevonat + tükröződésmentes keret |
| Hálozat - Bluetooth | Van |
| Hálozat - Wi-Fi | Van |
| Kijelző Anyaga | AMOLED |
| Lépésszámláló | Van |
| Méretek | 42,7 x 36,5 x 9,9mm |
| NFC | Van |
| Operációs rendszer | Zepp OS |
| Por és vízállóság | 5 ATM |
| PPI | 341 |
| Pulzusmérés | Van |
| Súly | 27g |
| Szenzorok | BioTracker™ 4.0 PPG biometrikus szenzor (támogatott véroxigénszint, 4PD + 2LED) |
| Szín | Fekete |
| Töltési mód | Mágneses töltőkábel |




24 hónap garancia








