Amazfit Bip 3 Pro - fekete
Termékkód: W2171OV1N
1,69" nagyméretű színes kijelző, 2 hetes akkumulátor-üzemidő, 5 ATM vízállóság, 4 műholdas helymeghatározó rendszer, Vér-oxigén telítettség mérés
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Gondolkodj nagyban, gondolkozz Bipben
1,69" nagyméretű színes kijelző | 2 hetes akkumulátor-üzemidő | 5 ATM vízállóság
4 műholdas helymeghatározó rendszer | Vér-oxigén telítettség mérés
- 1,69” nagyméretű színes kijelző
- Akár 2 hét üzemidő
- 5ATM Vízállóság
- 60+ Sportmód
- 4 műholdas helymeghatározó rendszer
- Vér oxigéntelítettség mérése
- Pulzusszám stressz-szint és alvás monitorozása
- PAI Egészségügyi értékelő rendszer
- Szupervékony és könnyű készülékház, 50+ ragyogó óraszámlap, Trendi színválaszték
Specifikációk
| Akkumulátor | 280mAh |
| Alvásfigyelő | Van |
| Applikáció | Zepp |
| Beépített GPS | Van |
| Érintőkijelző | 2.5D edzett üveg + ujjlenyomat-elleni bevonat |
| Hálozat - Bluetooth | Van |
| Kijelző Anyaga | TFT érintőkijelző |
| Lépésszámláló | Van |
| Méretek | 44,12 x 36,49 x 9,65mm |
| Por és vízállóság | 5 ATM |
| PPI | 218 |
| Pulzusmérés | Van |
| SIM foglalat | Nincs |
| Súly | 33,2 g |
| Szín | Fekete |
| Töltési mód | Mágneses töltőkábel |




24 hónap garancia








