Gigabyte S55U
Termékkód: S55U-EK
54,6 hüvelykes, 3840x2160 4K, 120Hz, AMD FreeSync Premium, VA, Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG, Beépített hangszóró, WiFi, Bluetooth, Android OS (Google Asszisztenssel)
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Minden Képzeletet Felülmúló Gaming Monitor
A GIGABYTE S55U egy 54,6"-os, UHD-felbontású QD-kijelző, amely a legújabb HDMI® 2.1 csatlakozóval és 120 Hz-es frissítési gyakorisággal rendelkezik az akadozásmentes játékélmény és a fantasztikus képminőség érdekében. A 10 bit/szín megjelenítés és a 96%-os DCI-P3 színskála-lefedettség kiemelkedő színpontosságot és konzisztenciát kínál. A beépített streaming szolgáltatások számos filmet és tévéműsort kínálnak, és a funkciók testre szabhatók, az Android rendszeren letöltheted a számodra fontos appokat. Nem számít, hogy játékról vagy bármilyen más szórakozásról van-e szó, az S55U mindet teljesíti!
- UHD 4K: QD KIJELZŐ
- HDMI2.1: VRR, ALLM, eARC
- Színskála: 96% DCI-P3
- HDR: HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision IQ
- HD Audio: Dolby Atmos, DTS HD
- Szórakoztatás: Streaming x Játékkonzolok
VIZUÁLIS ÉLMÉNY
- Quantum Dot
A Quantum Dot technológiával élénkebb kijelzőt kapsz 96%-os DCI-P3 színtér-lefedettséggel, nagyobb fényerővel és HDR-támogatással, ezáltal gazdagabb színátmenetet és nagyobb pontosságot élvezhetsz. - A 4K-Élmény 50+ colon
Egyre több nagyfelbontású játék készül, ezért eljött az idő, hogy beruházz egy 4K-s kijelzőbe! A GIGABYTE 4K-s monitorok éles, részletgazdag képet nyújtanak és élethűbb megtekintési élményt kínálnak! Ez az 54,6"-os UHD-felbontás 120 Hz-es frissítési gyakorisággal akadozásmentes játékmenetet és lebilincselő vizuális hatást biztosít nagy képernyőn. - Teljes Local Dimming
A local dimming technológia növeli a kontrasztarányt a jobb képminőség érdekében azáltal, hogy elhalványítja a képernyő sötét részeket megjelenítő területét, és közben a képernyőn megjelenő világos részeket erősen kivilágítja. A 132 zónából álló tömbnek köszönhetően a lehető legjobb képminőséget és látványos, nagy kontrasztú HDR-élményt érhetsz el.
VRR, ALLM és eARC
Ideális választás 4K-s konzoljátékhoz a 120 Hz és az olyan funkciók miatt, mint az adaptív frissítési gyakoriság és az automatikus alacsony késleltetési mód. Ezenkívül az eARC funkció leegyszerűsíti a csatlakoztathatóságot, és könnyebben használható több kiegészítő készülék például az optimális hangzás érdekében.
OTTHONI Szórakozás
A beépített alkalmazások, például a YouTube vagy a Netflix elérhető streaming-élményt nyújtanak egyszerűen. Alternatív megoldásként bármely szórakoztató alkalmazást letölthetsz a Google Play Áruházból és létrehozhatod saját egyedi szórakoztató központodat. A streaming platform személyre szabott ajánlásokat kínál és lehetőséged van rá, hogy a korábban megtekintett videókat onnan folytasd, ahol abbahagytad, hogy tökéletes kikapcsolódásban lehessen részed.
Merülj El a Saját Mozid Nyújtotta Élményben
Az S55U lenyűgöző hangzás- és látványvilággal kápráztat el.
FŐBB JELLEMZŐK
- AIM STABILIZER SYNC
Csökkenti a mozgás közbeni elmosódást (motion blur) és tiszta képet biztosít a játékban, hogy egyetlen részletről se maradj le. Kapcsold be ezt a funkciót, és megduplázhatod a célzási hatékonyságodat! Győzd le az ellent és urald a csatamezőt! - BLACK EQUALIZER
A Black Equalizer részletgazdagabb sötét részeket eredményez a kijelzőn, anélkül, hogy a kép egyéb részeinek minőségét rontaná. Ezzel a funkcióval felfedheted sötétben rejtőzködő ellenfeleidet! - HATTENGELYES BEÁLLÍTÁS
A hattengelyes beállítással (Six Axis Control) hat színt vezérelhetsz (vörös, zöld, kék, cián, magenta, és sárga) egymástól függetlenül a még precízebb színtér-lefedettség érdekében. - IDŐZÍTŐ ÉS CÉLKERESZT A KIJELZŐN
Nyomon követi az eltelt játékidőt, a játékszámláló pedig segít kiszámítani az ellenfél taktikáját (például lőszer) vagy segít bármilyen számlálási feladatban. Többé nem kell beállítanod a telefon ébresztőjét, hogy emlékeztessen az utánpótlás érkezésére vagy a bomba élesítésére! - HDMI CEC
A játékkonzolokkal összekapcsolva a beépített HDMI CEC technológia sokkal hatékonyabb kommunikációt tesz lehetővé az eszközök között. - KÉPZAJ-CSÖKKENTÉS
A képzaj-csökkentő technika kiszűri a nemkívánatos zajt, ezáltal optimalizálva a képet. - BEÉPÍTETT CHROMECAST
Ez a funkció lehetővé teszi, hogy kedvenc szórakoztató appjaidból streameld a tartalmat a kijelzőre a telefonod, tableted vagy laptopod segítségével, természetesen hanggal együtt. - BEÉPÍTETT GOOGLE ASSZISZTENS HANGUTASÍTÁSOKHOZ
Vezetékek és pöccintés nélkül is kényelmesen megoldhatod hirtelen feladataidat a hangalapú kereséssel, csak használd ki a virtuális asszisztenst.
EGYSZERŰ, DE STÍLUSOS
Az apró részletekig gondosan kidolgozott, letisztult külső jól mutatja a GIGABYTE gaming sorozat dizájnfilozófiáját. A masszív talp és nyak, a matt fekete bevonat jól mutatnak és tökéletesen használhatók, ami eleganciát kölcsönöz a monitornak.
Specifikációk
| Állvány | Levehető Fix talp |
| Beépített WiFi | Van |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Bluetooth | van |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 2 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 2 db |
| Csatlakozó - USB 2.0 | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 | 1db |
| Csatlakozó - USB B | 1 db |
| Extrák | Google Asszisztens |
| Felbontás típus | 3840 x 2160 (4K) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED (Quantum Dot technológiával) |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | HDR10 |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 120Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 32" |
| Kontrasztarány | 5000:1 |
| LAN (RJ45) csatlakozó | Van |
| Maximum fényerő | 500 cd/m2 |
| Méret | Méret talppal: 1232 x 749 x 309 mm Méret talp nélkül: 1232 x 717 x 98 mm Csomag mérete: 1366 x 169 x 855 mm |
| Operációs rendszer | Android OS |
| Panel típusa | VA |
| Pixelméret | 0.315 mm |
| Pixelsűrűség | 80 ppi |
| Súly | 18,1 kg (állvánnyal) 25,3 kg (dobozával) |
| Színmélység | 10 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB / DCI-P3 |
| Színtérlefedettség | 96% DCI-P3 / 140% sRGB |
| Tartozékok, kábelek | Tápkábel, HDMI kábel, QSG |
| Válaszidő | 2 ms |
| VESA rögzítés | 400x300 |




36 hónap garancia








