LG 27MP60GP-B
Termékkód: 27MP60GP-B.AEU
27 hüvelykes, 1920x1080 Full HD, 75Hz, AMD FreeSync, IPS, Dönthető
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Valósághű színek széles szögtartományban
Az IPS technológiával rendelkező LG monitor magasabb szintre emeli a folyadékkristályos kijelzők teljesítményét. Rövidebb válaszidők, jobb színvisszaadás és a felhasználók a képernyőt széles szögből is nézhetik.
Lebilincselő élmény
A kijelző kávája három oldalán egészen vékony, így semmi nem vonja el figyelmét a lenyűgözően pontos részletekről. Emellett kényelmesen beállíthatja a dőlésszöget, így optimális munkakörnyezetet teremthet.
Kevesebb kék, jobb vizuális kényelem
A kék fény mennyiségének csökkentésével az Olvasó üzemmód csökkenti a szem fáradását és a papíréhoz hasonló színhőmérsékletű képernyőt hoz létre, amely optimális az olvasáshoz.
Kíméli a szemeit
A Vibrálásmentes üzemmód csökkenti a képernyő láthatatlan vibrálását, így segít kímélni a szemeit. Hosszú időre kényelmes munkakörnyezetet teremt.
Elképesztő sebesség a győzelemhez
Az 1 ms-os MBR (mozgási elmosódáscsökkentés) elősegíti a folyamatos játékot, illetve csökkenti az elmosódást és a szellemképet. A játékosok azzal kerülhetnek igazán előnybe, ha akció közben látják a dinamikusan és gyorsan mozgó tárgyakat is.
Folyamatos és gyors mozgás
Az AMD FreeSync™ technológiával a játékosok zökkenőmentes, folyamatos mozgást élhetnek át a nagy felbontású, gyors tempójú játékok közben. A rendszer gyakorlatilag lecsökkenti a kép akadozását és szakadozását.
- Reagáljon gyorsabban az ellenfeleire!
A monitor minimálisra csökkenti a bemeneti késést a Dynamic Action Sync használatával, melynek segítségével a játékosok a fontos pillanatokat valós időben láthatják. - Támadj te először a sötétben!
A feketestabilizátor segítségével a játékosok elkerülhetik a legsötétebb helyeken megbúvó mesterlövészeket, és gyorsan elmenekülhetnek, amikor felvillan a torkolattűz. - Jobb célzás
A pontosabb lövés érdekében a célpont rögzítve van a középpontban.
Egyszerűbb felhasználói felület
Az OnScreen Control gyors és könnyű hozzáférést biztosít számos fontos monitorbeállításhoz, így a munkaterületet néhány kattintással személyre szabhatja.
Specifikációk
| Állvány | Dönthető |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - D-Sub/VGA | 1db |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 1db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Nincs |
| Háttérvilágítás | LED |
| Keménységi skála / Hardness | 3H |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 75Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 27" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m2 |
| Méret | Méret talppal: 611,1 x 455,1 x 211,7 mm Méret talp nélkül: 611,1 x 362,6 x 39,5 mm Csomag mérete: 710 x 146 x 432 mm |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0.311 mm |
| Pixelsűrűség | 81 ppi |
| Súly | 4,4 kg (állvánnyal) 5,8 kg (dobozával) |
| Színmélység | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Színtérlefedettség | 72% NTSC |
| Válaszidő | 5 ms |
| VESA rögzítés | 75x75 |




36 hónap garancia








