LG 24MP400P-B
Termékkód: 24MP400P-B.BEU
23.8 hüvelykes, 1920x1080 Full HD, 75 Hz, AMD FreeSync, IPS, Dönthető
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Valósághű színek széles szögtartományban
Az IPS technológiával rendelkező LG monitor magasabb szintre emeli a folyadékkristályos kijelzők teljesítményét. Rövidebb válaszidők, jobb színvisszaadás, és a felhasználók a képernyőt széles szögből is nézhetik.
- IPS: Full HD (1920x1080)
- Káva nélküli: 3 oldalán lényegében keret nélküli kialakítás
- FreeSync: AMD FreeSync™ technológia
Lebilincselő élmény
Ez a kijelző három oldalán vékony kerettel rendelkezik, így semmi sem zavarja a káprázatos pontosságot, valamint lehetővé teszi a munkakörnyezet optimalizálását a kényelmes dőlésbeállításnak köszönhetően.
Kényelmes munkahely
A kényelmes dőlésszög-beállítás és a letisztult, egységes kialakítás optimális munkakörnyezet kialakítását teszi lehetővé.
Védje szemét a szemkímélő funkciókkal!
- Jobb vizuális kényelem
Az Olvasó üzemmód a szem fáradásának csökkentése és kényelmének biztosítása érdekében a monitoron megjelenő dokumentumok olvasásakor a könyvekéhez hasonló színhőmérsékletet és megvilágítást állít be. - Kíméli a szemeit
A Vibrálásmentes üzemmód csökkenti a képernyő láthatatlan vibrálását, így segít kímélni a szemeit. Hosszú időre kényelmes munkakörnyezetet teremt.
Egyszerűbb felhasználói felület
Az OnScreen Control gyors és könnyű hozzáférést biztosít számos fontos monitorbeállításhoz, így a munkaterületet néhány kattintással személyre szabhatja.
Folyamatos és gyors mozgás
Az AMD FreeSync™ technológiával a játékosok zökkenőmentes, folyamatos mozgást élhetnek át a nagy felbontású, gyors tempójú játékok közben. A rendszer gyakorlatilag lecsökkenti a kép akadozását és szakadozását.
- Reagáljon gyorsabban az ellenfeleire!
A monitor minimálisra csökkenti a bemeneti késést a Dynamic Action Sync használatával, melynek segítségével a játékosok a fontos pillanatokat valós időben láthatják. - Támadj te először a sötétben!
A feketestabilizátor segítségével a játékosok elkerülhetik a legsötétebb helyeken megbúvó mesterlövészeket, és gyorsan elmenekülhetnek, amikor felvillan a torkolattűz. - Jobb célzás
A pontosabb lövés érdekében a célpont rögzítve van a középpontban
Specifikációk
| Állvány | Dönthető |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - D-Sub/VGA | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 1db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Nincs |
| Háttérvilágítás | LED |
| Keménységi skála / Hardness | 3H |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 75Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 24" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m2 |
| Méret | Méret talppal: 539,9 x 414,4 x 190 mm Méret talp nélkül: 539,9 x 321,4 x 56,2 mm Csomag mérete: 615 x 148 x 410 mm |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0.275 mm |
| Pixelsűrűség | 92 ppi |
| Súly | 2,6 kg (állvánnyal) 3,9 kg (dobozával) |
| Színmélység | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Színtérlefedettség | 72% NTSC |
| Válaszidő | 5 ms |
| VESA rögzítés | 75x75 |




36 hónap garancia








