Lenovo Legion Y27-30
Termékkód: 66F8GAC3EU
27 hüvelykes, 1920x1080 Full HD, 165 Hz (OC: 180 Hz), AMD FreeSync Premium, HDR10, IPS, Dönthető, Forgatható, Magasság állítás, Pivot, Beépített hangszóró
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Adaptive-Sync | Van |
| Állvány | Döntés, magasság állítás, forgatás, PIVOT |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 | 4db USB 3.2 Gen1 Type-A |
| Csatlakozó - USB B | 1 db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | HDR10 |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 165Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 27" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 400 cd/m2 |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0,311 x 0,311 mm |
| Pixelsűrűség | 81 ppi |
| Súly | 6,4 kg (állvánnyal) 8,4 kg (dobozával) |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Színtérlefedettség | sRGB: 99% DCI-P3: 95% |
| Tartozékok, kábelek | 1db tápkábel (1,8 m) 1db Displayport kábel (1,8 m) 1db USB-A - USB-B kábel (1,8 m) Gyors telepítési útmutató |
| Válaszidő | 1 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








