Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 Onyx Grey
Termékkód: 82S900R4HV
15,6 hüvelykes, 1920x1080 Full HD, 120Hz, IPS, 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 3.0x4 NVMe®, 8GB SO-DIMM DDR4-3200, Intel Core i5-12500H, NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 4GB GDDR6, HD 720p webkamera, Windows 11 Home 64bit
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Akkumulátor teljesítmény | 45Wh |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozó - Audio | Kombinált fejhallgató-/mikrofoncsatlakozó |
| Csatlakozó - HDMI | 1 db |
| Csatlakozó - Thunderbolt 4 | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 | 2 db USB 3.2 Gen 1 |
| Egyéb | HD 720p webkamera adatvédelmi zárral |
| Érintőképernyő / Touch | Nincs |
| Gamer notebook | Igen |
| Grafikus vezérlő | nVidia® GeForce |
| Grafikus vezérlő típusa | NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 4GB GDDR6 |
| Hálózat - LAN | Van |
| Hálózat - Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Háttértár | 512GB SSD |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Képfrissítés | 120Hz |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző felbontás | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Kijelző méret | 15.6" |
| Lokalizáció | Magyar |
| M.2 SSD foglalat | Van |
| Memória méret | 8GB |
| Méretek | 359,6 x 266,4 x 21,8 mm |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Panel típusa | IPS |
| Processzor család | Intel® i5 |
| Processzor típusa | i5-12500H |
| Súly | 2,315 kg |
| Szín | Szürke |
| TPM | Van |
| Újjlenyomat olvasó | Nincs |




36 hónap garancia








