Lenovo L28U-35
Termékkód: 66ECGAC4EU
28 hüvelykes, 4K UHD, IPS panel, 60Hz, AMD FreeSync technológiával és HDR10 támogatással. Dönthető, forgatható, magasság állítás, pivot.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 2 db |
| Felbontás típus | 3840 x 2160 (4K) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| HDR támogatás | Igen |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 28" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 300 cd/m2 |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0.160 x 0.160mm |
| Pixelsűrűség | 157 ppi |
| Színmélység | 10 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Színtérlefedettség | sRGB 99%, DCI-P3 90% |
| Válaszidő | 4 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








